Kontakta oss

Växel / Kundsupport

+46 31-760 19 10
support@itero.se
support4ps@itero.se

Ekonomi /
Administration

ekonomi@itero.se

Försäljning

Christoffer Gustafsson
+46 76-000 66 57
christoffer.gustafsson@itero.se

Försäljning

Johan Fredlund
+46 76-000 66 63
johan.fredlund@itero.se

Försäljning

Per Jorlind
+46 7-842 90 12
per.jorlind@itero.se

Försäljning

Filip Jakobsson
+46 70-876 90 17
filip.jakobsson@itero.se

Marknad

Emelie Hallberg
+46 76-000 66 51
emelie.hallberg@itero.se

Göteborg, Huvudkontor

Besöksadress:
Prästgårdsgatan 24, 431 44 Mölndal

Via GPS:
Frölundagatan 118, 431 44 Mölndal

Närmaste busshållplats: Jolen

Stockholm

Besöksadress:
Parmmätargatan 24, 112 24 Stockholm

Postadress:
Kungsklippan 9, 112 25 Stockholm

Närmaste t-banestation / busshållplats: Rådhuset / Kungsholms kyrka

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse av vår webb. Genom att fortsätta använda vår webbplats godkänner du att cookies används. Läs mer om cookies här.